Wandaa

HISTORIE

1995

Wandaa GmbH začínala jako středně velká firma, která se specializuje na výrobu Masterbatchů a absorbérů vlhkosti, stejně jako na recyklacy post-průmyslových polymerů. Centrála se nachází v oblasti Stuttgartu. Od té doby jsme se  rozšířili a se vyvinuli ke společnosti s mezinárodní přítomností, která pracuje s klienty celosvětově. V současné době působíme v Evropě, Severní a Jižní Americe a Asii. Dodáváme nejen vysoce výkonné Masterbatche (barevné koncentráty) a Aditiva (přísady), jakož i polymery k recyklacy (zejména PE a PP) výrobcům plastů po celém světě.

1998–2005

Wandaa zakládá dceřinou společnost ve Francii, USA, Číně, Itálii, Polsku, České Republice a na Slovensku.

2008–Dnes

Zřízení výzkumného a vývojového střediska, rozšiřování kategorií výrobků černé, bílé a jiných barevných Masterbatchů a celou řadu Additiv, včetně Absorberů vlhkosti, které se běžně používají při výrobě filmů, trubek a při Compoundaci.

CERTIFIKACE

KARIÉRA U WANDAA

Wandaa GmbH je jeden z innovativních výrobců Masterbatchů a Additiv v Evropě. Chceme nadále pokračovat v růstu a proto neustále hledáme motivované a nadšené zaměstnance. Staňte se součástí našeho  multikulturního pracovního týmu. Nabídneme Vám vynikající pracovní příležitosti v naší centrále v Německu nebo v jednom z našich kanceláří v jednotlivých zemí. Pro více informací či ucházeiní o místo, pište na adres careers@wandaa.com.

V současné době hledáme: