Recykling tworzyw sztucznych

Nasi zaangażowani specialiści opracowywują  ekologiczne rozwiązania w zagospodarowaniu odpadów z tworzyw sztucznych dla przedsiębiorstw na całym świecie. Przykładowe branże, które obsługujemy to przemysł motoryzacyjny, budowy maszyn, przemysł opakowań i folii, producenci rur, mieszanek z tworzyw sztucznych oraz wiele innych.

Odbieramy odpady z  tworzyw sztucznych we wszystkich formach, między innymi off – spec materiały, zmiotki, zlepy, końcówki produkcji etc. Następnie przetwarzamy odzyskując surowce wtórne. Sprzedajemy je później naszym partnerom, którzy stosują je bezpośrednio w produkcji zamykając tym samym  zielony obieg. Jesteśmy dla naszych kontrahentów źródłem surowców wtórnych. W oparciu o nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży tworzyw sztucznych, mamy dostęp do najlepszych zasobów oraz produktów.

PRODUKTY TRWAŁE, EKONOMICZNE I  KONKURENCYJNE

LDPE REGRANULATY

Regranulaty Wandaa są szczególnie polecane do rozdmuchu folii. Oferujemy także odpowiednio dobrane pochłaniacz wilgoci.

PRZEMIAŁY PP

od renomowanych producentów folii płyt i opakowań.  Przemiały PP Wandaa polecane są między innymi do produkcji mieszanek z tworzyw sztucznych.

HDPE REGRANULATE

od producentów zbiorników i butelek.  Regranulaty Wandaa są szczególnie polecane do wytłaczania rur oraz do compoundingu.

PP REGRANULATY

Oferta firmy Wandaa obejmuje takźe regranulaty PP czy PS