O firmie wandaa

HISTORIA Firmy

1995

Frima Wandaa z siedzibą główną w rejonie Stuttgartu,  rozpoczyna działalność w sektorze średnich przedsiębiorstw specjalizując się w produkcji barwników oraz pochłaniaczy wilgoci,  a także w przetwarzaniu poproduckycjnych polimerów. Od tego czasu ciągle się rozwijamy. Obecnie jesteśmy firmą o międzynarowym znaczeniu, z klienatmi na całym świecie. Aktualnie nasze  przedstawicielstwa  znajdują się w  Europie, Północnej i Południowej Ameryce i Azji..

Producentom tworzyw sztucznych na całym świecie dostarczamy wysokiej wydajności barwniki (koncentraty kolorów) i dodatki do tworzyw sztucznych jak również polimery nadające się do recyklingu (głównie PE i PP)

1998–2005

Wandaa tworzy spółki-córki we Francji, USA, Chinach, Włoszech, Polsce, Czechach i na Słowacji.

2008–dzisiaj

Utworzenie centrum badawczo-rozwojowego. Rozszerzenie kategorii produktów o dalsze kolory Materbatch jak rónież stworzenie pełnej palety dodatków włącznie z pochłaniaczami wilgoci. Są one najczęsciej stosowane przy produkcji folii, rur oraz mieszanek.

ZERTYFIKATY

PRACA

Firma Wandaa GmbH należy do jednych z najbardziej innowacyjnych producentów barwników i dodatków do tworzyw sztucznych.  Żeby móc się dalej rozwijać poszukujemy do naszej głównej siedzby w Niemczech oraz do naszych zagraniczynych oddziałów pracowników zdolnych do entuzjazmu i zaangażowania. Dołącz do naszego międzynarodowego zespołu. Czekają na Ciebie znakomite możliwości rozwoju zawodowego. Aby uzyskać dalsze informacje oraz aplikować wyślij swoje CV oraz list motywacyjny na adres careers@wandaa.com.

Nasze aktualne oferty pracy: