masterbatch barevný

Masterbache Wandaa jsou používány při vyfukování, vytlačování, vstřikování při výrobě folií, potrubí a compoundaci. Takže to zahrnuje téměř všechna průmyslová odvětví, včetně potravinářského a balicího průmyslu, produkci sáčků na opadky a nákupních tašek, výrobě stavebních a zemědělských folií, trubek, potrubí a kabelů, spotřebního zboží, průmyslových výrobků, a mnoho dalších. Všechny naše Masterbache jsou registrovány REACH.

Folie

Naše Masterbache se prokazují dokonalou disperzií a výkonností při vytlačování a vyfukování PE, PP, PS a PVC u tenkých i silných folií . Nabízejí optimální odolnost vůči UV záření, vysokou teplotní stabilitu a umožňují kontakt s výrobky pro potravinařský průmysl.

Balení

Náš zkušený tým vám pomůže vytvořit optimální použití Masterbachů při výrobě flexibilních i tuhých obalů. Naši velkou předností je vytvoření rychlého a innovativního řešení na základě požadavků našich zákazníků.

VÝROBKY PRO DOMÁCNOST

Wandaa Masterbache se používají při vstřikování, vyfukování a vytlačování průmyslových a spotřebních výrobků, balení pro domácí potřeby. Mají výjímečnou disperzii a vysoký výkon pokrytí.

PRŮMYSLOVÉ VÝROBKY

Mnoho renomovaných podniků z automobilového průmyslu i jiných průmyslových oborů, již používá Wandaa Masterbache. Wandaa jim zaručuje jejich standartní kvalitu a pomáhá najít nejlepší možné řešení pro každé ze svých požadavků.