Barwniki do tworzyw sztucznych

Barwniki i dodatki do tworzyw sztucznych firmy Wandaa są stosowane w procesach formowania i przetwarzania  polimerów, takich jak rozdmuch, wytłaczanie czy wtrysk, w produkcji folii, rur oraz w mieszankach tworzyw. Nasze produkty znajdują zastosowanie niemal we wszystkich gałęziach przemysłu, łącznie z podukcją opakowań przemysłowych i spożywczych, produkcji worków na śmieci, toreb na zakupy, folii budowlanych i rolniczych, rur, przewodów i kabli, dóbr konsumpcyjnych i wielu innych produktów przemysłowych. Wszystkie nasze barwniki są zarejestrowane w systemie REACH.

Folie

Barwniki Wandaa charakteryzują się perfekcyjnym rozprowadzaniem i wysoką wydajnością  w procesie formowania rozdmuchem i wytłaczaniem tworzyw sztucznych takich jak  PE, PP, PS czy PCV, zarówno przy cienkich jak i przy grubych foliach. Gwarantują optymalną odporność na promieniowanie UV, stabilizację przy wysokich temperaturach, jak również są dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi.

Opakowania

Nasz doświadczony zespoł pomoże Państwu przy optymalnym zastosowaniu barwników Wandaa  w procesie produkcyjnym elastycznych i sztywnych opakowań. Naszą największą siłą są zoptymalizowane rozwiązania i szybki serwis.

Artykuły Gospodarstwa Domowego

Barwniki Wandaa sa stosowane w procesie rozdmuchu, wytłaczaniu oraz wtrysku produktów przemysłowych, opakowań agd i innych dóbr  konsumpcyjnych. Maja niepowtarzalną skuteczność rozprowadzania i wyjątkową siłę krycia.

Produkty Pprzemysłowe

Wielu znanych dostawców przemysłu samochodowego i innych przedsiębiorstw produkcyjnych stosuje Barwniki Wandaa  aby zagwarantować sobie wysoką jakość. Specialiści firmy Wandaa pomogą Państwu znaleźć najlepsze rozwiązania odpowiadające Państwa specyficznym wymogom produkcyjnym.